Menu Zamknij

Czym jest outsourcing IT?

Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które zrealizują szereg zadań IT efektywniej, niż byłoby to możliwe we własnym zakresie. Outsourcing informatyczny, to przede wszystkim oszczędność czasu i redukcja kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. Powierzenie obsługi informatycznej zewnętrznej firmie, to także dostęp do szerokiej wiedzy i najwyższych kompetencji wykwalifikowanego zespołu specjalistów IT.

Wykorzystywanie w codziennych działaniach systemów informatycznych, jest nieodłącznym elementem funkcjonowania nowoczesnych, nawet małych przedsiębiorstw. Utrzymywanie własnych działów IT jest niezwykle kosztowne – w związku z tym przeważająca liczba przedsiębiorstw skłania się ku przekazaniu obsługi informatycznej do firm IT.

Obsługa informatyczna firm jest główną sferą naszej działalności.

Co nas wyróżnia:

 • zapewniamy kompleksowe wsparcie klienta
 • na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo klienta
 • dostosowujemy się do modelu wsparcia według zapotrzebowania klienta
 • prace adminstracyjene wykonywane poza godzinami produkcyjnymi
 • szybka reakcja na incydenty
 • pomoc zdalna
 • monitoring infrastruktury klienta w ramach wsparcia

  Administracja serwerami

  Zadbamy o instalacje, konfiguracje oraz sprawność posiadanych przez Twoją firmę serwerów z wykorzystaniem odpowiednio dobranych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.

  Zadbamy o regularną aktualizację oprogramowania oraz bezpieczeństwo Twoich danych. Zajmiemy się stworzeniem polityki kopii zapasowych oraz analizą logów.

  Zarządzanie infrastrukturą sieciową

  W ramach kontraktu nasi technicy przeprowadzają kompleksowe działania w ramach zarządzania infrastrukturą sieciową, tak aby żadna część infrastruktury nie pozostała bez nadzoru. Nasi eksperci zajmą się konfiguracją sprzętu i oprogramowania urządzeń sieciowych, a także niezwłocznie zareagują na sytuacje kryzysowe dotyczące sprzętu i oprogramowania.